FabrikamızFİKİRLERİN ÇÖZÜMLERLE BULUŞTUĞU GÜVENİLİR KURULUŞ

Tuğla ve Kiremit sektörü başta olmak üzere pekçok sanayi sektörüne makina imalatı yapmaktayız.
Tuğla ve Kiremit Fabrikası makinaları, Seramik fabrikası makinaları, Yem fabrikası makinaları, Çimento Fabrikası makinaları, Konkasör ve Kırıcılar, Küspe kurutma ve Paketleme Üniteleri yapmaktayız.


Karadayı ailesi 1938 yılında bölgede ilk olarak makina sistemleri ile toprak sanayi sektöründe hizmet vermeye başlamış öncü bir kuruluştur.

Geçen zaman içerisinde doğan makina ihtiyaçları nedeniyle 1970 yılında Necdet Karadayı tarafından toprak sanayi makinaları ve ekipmanları üretmek üzere KARADAYI MAKİNA kurulmuştur.

Kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile ülkesinde kısa sürede konusunda söz sahibi olmuştur. Günümüze kadar bu konumunu korumuş ve Dünya’da isminden bahsedilir bir marka olmayı başarmıştır.
KARADAYI MAKİNA yeni ürünlerine yılların birikimini yansıtırken, yeni teknolojiler ve mühendislik yatırımları ile ürünlerini sizlerin makine ve tesislerinizin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde geliştirmekte ve güvenilir iş ortağınız olmayı sürdürmektedir.

Ürün yelpazemiz başta toprak ve seramik sanayi olmak üzere ağır sanayiden hafif sanayiye binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir. Avrupa, Asya ve Afrika’ya ihracat yapan firmamız satış öncesi ve sonrası teknik destek ve servisleri ile hizmet vermektedir.ANAHTAR TESLİMİ FABRİKALAR

Müşterilerimize yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslimi fabrikalar kuruyoruz. Başta Orta Asya ülkeleri olmak üzere Afrika ve Balkan ülkelerinde fizibilite çalışmalarını bizzat gerçekleştirdiğimiz, projelendirdiğimiz ve makinalarını ürettiğimiz fabrikalar kuruyoruz.